Brandpreventie

Objectieve advisering met echte kennis van zaken.
Brandpreventie advies

Objectieve advisering met echte kennis van zaken. Bouwkundige brandpreventie kan niet alleen grote bedrijfsschade, maar ook persoonlijk letsel voorkomen.

Brandwerende producten

Applicom levert o.a. coatings, deuren, kozijnen, kussens, manchetten, brandwerende strips, platen, roosters, staalbescherming en afdichtingen

Montage

Bouwkundige brandpreventie in nieuwbouw en bestaande bouw. We werken met een gefaseerde projectmatige aanpak.

Onderhoud en beheer

Behalve installaties van nieuwe systemen onderhouden wij uw brandscheidingen middels logboeken en digitale beheerssystemen

Mogen we ons voorstellen?

Applicom staat voor lange praktijkervaring in brandpreventie
Applicom Nederland is in 1960 opgericht als ingenieursbureau

Applicom is actief in alle disciplines van bouwkundige brandpreventie: advisering, inspectie, ontwikkeling, levering, montage, service en onderhoud. Applicom is VCA**- en al meer dan tien jaar ISO 9001-gecertificeerd, terwijl alle monteurs minimaal het VCA-diploma bezitten.

Applicom levert een compleet pakket brandpreventieve producten, waaronder een scala aan brandwerende platen en strips, afdichtingen, roosters, coatings, staalbescherming, maar ook maatwerk in brandwerende deuren en kozijnen. Wij installeren deze producten als hoofdaannemer, bijvoorbeeld in opdracht van een gebouweigenaar of -gebruiker, maar ook als onderaannemer in renovatie- of nieuwbouwprojecten.

Het team van Applicom

Naast onze mensen op de bouwvloer hebben we ook een aantal mensen op kantoor.
Directie & Sales
Directie & Sales
General manager / Sales manager
Robert J. van Hunnik
General Manager
M: +31 (0)6-51566193
E-mail: r.j.van.hunnik@applicom.nl

Anno Kleinlugtenbeld
Sales Manager
M: +31 (0)6-20411255
E-mail: a.kleinlugtenbeld@applicom.nl
Backoffice
Backoffice
Backoffice en calculatie
Angela Hendriks
Verkoop binnendienst / Administratie
E-mail: a.hendriks@applicom.nl

Verkoop binnendienst / Calculatie
Henk Bruijsten
E-mail: h.bruijsten@applicom.nl
Vincent de Water
E-mail: v.de.water@applicom.nl
Marcel Zegers
E-mail: m.zegers@applicom.nl
Advies
Advies
Technisch en bouwkundig advies
Johan Kuperus
Technisch Adviseur
M: +31 (0)6-551252 24
E-mail: j.kuperus@applicom.nl


John Kruidenier
Technisch Adviseur
M: +31 (0)6- 55230810
E-mail: j.kruidenier@applicom.nl
Operations
Operations
Planning & Uitvoering

Jos Schreiner
Manager Operations
M: +31 (0)6- 319744 41
E-mail:j.schreiner@applicom.nl

Fred van Rooijen
Uitvoerder
M: +31 (0)6- 20389420
E-mail: f.van.rooijen@applicom.nl

Reacties van klanten

Wij hechten veel waarde aan de mening van onze klant